Зараз не 37-й рік: у люстраціному комітеті просять черкащан не скаржитись анонімно

13 червня 2014, 15:18

Про неготовність громадськості про громадської люстрації говорять у Черкаському люстраційному комітеті, інформує "Рідна Черкащина".

- Адже це означає, що потрібно відкрито і вголос говорити про зловживання певних осіб, – говорить секретар комітету Вікторія Феофілова. – А у нас, на жаль, більшість боїться таких кроків. На люстрацій скринці – 212 повідомлень, і лише 20% з них підписані власними іменами. Інше – анонімки, в яких нас закликають “звернути увагу”, “встановити справедливість”, “прийняти міри”. Але ж людоньки, зараз не 37-й рік! Хочете довести чиюсь нечесність – говоріть відверто, наводьте факти! І коли просиш людину самій дати свідчення, вона заявляє: “Зачем тогда нужны вы? Получается, моими руками вы хотите сделать люстрацию и занять освободившиеся кресла!”. Це цитата одного з останніх повідомлень”.

З лютого, як почав працювати комітет, ним роздано 17, зібрано 14 та опубліковано 9 люстраційних свідчень. Щоправда висновки зроблені лише по 4 особах, тобто можна сказати, що повністю процедуру громадської люстрації пройшли начальник обласної міліції Владислав Пустовар, депутат міськради Святослав Вовкодав, претенденти на посади в ОДА Сергій Слинько та Олександр Проценко.

Нині в базі даних люстраційного комітету 114 осіб, які є кандидатами на громадську люстрацію. З них лише 17 нині вже не займають свої посади. Тому що частина з них – депутати місцевих рад, тобто посади вибрані, отже “люструвати” їх можна буде лише через вибори. Велика частина – судді.

Поділитись

Коментарі

БУК сказав:

Людоньки добрі,да шо ж це робиться!?Заслуженными артистами,знающими глубоко своё дело библиотекарями,музейщиками собираются назначить руководить полуграмотную,вертлявую интригантку!К комментариям Беллы мало что можно добавить-видно она знает Осипенко близко.Как могла она работать в музее, не зная самого музея и истории края,чем вообще там занималась?Мне как работнику культуры стыдно работать под началом такой недалёкой особы! Хотя кто нас спрашивает,а не мешало бы!Интересно,в ОДА заходят на этот сайт,слышат эти крики души?

віра сказав:

Да! зараз не 37-й рік!Але втратити роботу не хочеться.Є що сказати проти директора філармонії, а толку?Колісник до нього приходила і вона скоро стане від нього залежною.Кому ВІРИТИ? Кому жалітись, щоб залишитись на роботі, а то вже приклади звільнення є.Дій немає.

Вгору