У Кримках почали оновлювати Будинок культури

27 грудня 2017, 16:20

Чотири нових вікна днями встановили у Кримківському будинку культури. Міська влада поступово розпочала оновлення старого приміщення, яке в зимовий час слугує єдиним осередком для дозвілля сільської молоді.

Нещодавно за бюджетні кошти у заклад культури були придбані нові звукові колонки, на черзі – придбання нового ноутбука.

За словами директора СБК Ольги Поліщук,заміна старих вікон це перш за все радісна новина для самих працівників сільського клубу.

- Два нових вікна встановлено у кімнаті, яка слугує своєрідною гримерною, а також там проводять репетиції до свят та концертів, -зазначила директорка.

Ще два енергозберігаючих вікна встановили у фойє будівлі, у цій зоні – розташований комплекс для занять настільним тенісом та більярдом.

Такі позитивні зміни у селі, яке ввійшло до складу Шполянської громади почались не лише у сфері культури.

Минає місяць, як у корпусі для навчань учнів початкових класів та дітей дошкільного віку Кримківського НВК переобладнали котельну установку.

Як пояснив заступник міського голови з питань ЖКГ Віталій Плетінь, раніше котельний агрегат був встановлений через стіну від спальної кімнати дітлахів дошкільного віку.

- Це аж ніяк не відповідає правилам техніки безпеки та охорони праці, - зазначає Віталій Володимирович. – Тому, щоб попередити негативні наслідки, котельне обладнання перенесли в окреме капітально відремонтоване приміщення, яке раніше використовувалось для зберігання твердого палива.

За повідомленням Шполянської міськради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору