За те, що учні чекають лінгафонний кабінет, ФОП заплатить штраф

27 грудня 2017, 16:56

Драбівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури за результатами вивчення стану законності у сфері публічних закупівель товарів, робіт та послуг для потреб дітей встановлено, що за результатами проведення відкритих торгів між відділом освіти Драбівської районної державної адміністрації та Фізичною – особою підприємцем укладено договір про закупівлю, пише "Черкаський край" із посиланням на Золотоніську місцеву прокуратуру.

Відповідно до договору постачальник зобов’язується до 01.10.2017 поставити покупцеві 1 (один) комплект комп’ютерного обладнання (лінгафонний кабінет), а покупець – прийняти і оплатити такий товар.

Також, у Договорі передбачено, що у разі прострочення поставки товару постачальник сплачує покупцю штраф у розмірі 20 % від вартості непоставленого товару.

Однак, ФОП у встановлений договором строк договірні зобов’язання щодо поставки комп’ютерного обладнання (лінгафонний кабінет) на загальну суму 294 427,00 грн. не виконано, у зв’язку з чим виникли підстави для застосування штрафних санкцій та стягнення їх у судовому порядку.

Враховуючи вищевказане, у зв’язку з несвоєчасним поставленням комп’ютерного обладнання (лінгафонний кабінет) на загальну суму 294 427,00 грн., тобто не виконання договірних зобов’язання щодо поставки, Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення із ФОП штрафних санкцій у розмірі 58 885,40 грн.

Вгору