У Корсуні на могилі видатного художника поставили пам’ятник несмаку і амбіціям

15 вересня 2015, 22:00

1442304390_pam-2

У Корсуні-Шевченківському біля могили видатного художника Івана Сошенка встановили пам’ятник спонсорам, за чиї кошти було придбано і покладено тротуарну плитку на могилі художника. На пам’ятнику викарбувані імена спонсорів та уривок з вірша Ліни Костенко.

Про це повідомляє "Народна Рада Корсунщини" у Facebook.

"За гіркою іронією долі, на могилі Івана Максимовича Сошенка – талановитої і шляхетної людини, побратима Тараса Григоровича Шевченка вчора нашою міською владою було відкрито... пам'ятник несмаку і непомірним людським амбіціям з викарбуваними на ньому іменами спонсорів, за чиї кошти було придбано і покладено тротуарну плитку біля могили художника та з уривком з вірша Ліни Костенко.

1442304436_pam-1

Поховання Івана Сошенка – це місце, де корсунчани і гості міста могли б згадати, віддати шану великому українцю. Яку мету переслідували люди, котрі за життя собі встановили пам'ятник і чому не обрали для нього іншого місця – лишається бути загадкою...

Цікаво було б дізнатися думку української громадськості та, зокрема, Ліни Василівни з приводу такої імпровізації горе реконструкторів".

Коментарі

Вгору