У Катеринополі запрацював кабінет «Довіра» для профілактики ВІЛ-інфікованих

07 грудня 2017, 13:01

З грудня в Катеринопільській центральній районній лікарні розпочав свою роботу кабінет «Довіра». Як розповів завідуючий інфекційним відділенням лікарні Мирон Левицький, кабінет відкрито в рамках державної програми, спрямованої на профілактику та боротьбу із ВІЛ-СНІД.

- Кабінет «Довіра» створений для проведення профілактики та лікування захворювання. Це виявлення ВІЛ-позитивних осіб, їх соціальний супровід та лікування, - розповів у коментарі «Про все» Мирон Левицький. – Наразі в Катеринопільському районі виявлено близько 60 ВІЛ-позитивних людей. Проте, є багато таких, що мають позитивний статус, але не йдуть на контакт. Це категорія маргиналізованих людей, з якими досить складно працювати, і, звісно, вони не потрапляють в офіційну статистику.

За словами лікаря, кабінет «Довіра» обслуговує так звана мультидисциплінарна команда лікарів. У її складі: лікарі-інфекціоністи, соціальний працівник, психолог, медичні сестри.

До створення кабінету долучився і депутат Черкаської обласної ради  від ВО «Черкащани» Олександр Коваленко. За його сприяння було залучено як бюджетні, так і спонсорські кошти, що дало можливість капітально відремонтувати та забезпечити кабінет необхідним обладнанням.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору