У Катеринополі суд покарав пенсіонера-колаборанта, який має російське коріння

26 червня 2022, 21:17

Катеринопільський суд засудив місцевого колаборанта, який не приховував своєї прихильності до окупантів. Пенсіонера затримали в червні цього року. Із судових документів відомо, що засуджений народився в Краснодарському краї.

"23.03.2022 поширив пост «Россия не воюет с украинцами. Россия не воюет даже с армией Украины. Если бы Россия воевала с Украиной и украинцами, то она би просто сравняла с землей и Мариуполь, и Херсон, и Харьков с Киевом в первые же дни войны ковровыми бомбардировками. Россия освобождает заложников от террористов», 27.04.2022 поширив відеозапис, який містить висловлювання щодо заперечень, що міста на території України піддаються обстрілам збройних сил Російсської Федерації, 10.05.2022 поширив пост «Вы родились в СССР? Я рожден в СССР, я поддерживаю армию россии», - йдеться в ухвалі.

На засіданні чоловік нібито розкаявся.

Катеринопільський суд визнав пенсіонера виним та призначив йому покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади в органах державної влади, місцевого самоврядування або органах, що надають публічні послуги на термін 11 років.

За інформацією із реєстру судових рішень

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору