У Канівській громаді подорожчають квитки на приміські маршрутки

29 травня 2024, 18:22

У Канівській громаді зміниться вартість проїзду на приміських маршрутах загального користування. Місцева влада називає такий крок вимушеним.

Вартість проїзду на приміських маршрутах «АС Канів – с. Хмільна», «АС Канів – с. Михайлівка», «АС Канів – с. Лука» становитиме 1,50 грн. за кілометр з однієї особи. Відповідне рішення було ухвалено в ході чергового засідання виконавчого комітету у середу, 29 травня.

У міськраді кажуть, що зважитись на цей крок члени виконкому були змушені, вивчивши всі документи, звернення і розрахунок автоперевізника ТОВ "М+М", який економічно обґрунтовує підвищення тарифу в зв’язку зі збільшенням витрат на паливо більш на 10% та інших складових.

Присутній на засіданні виконавчого комітету директор ТОВ "М+М" Євгеній Маланчев повідомив, що наразі збільшення вартості тарифу очікуване. Утім, мінімальне по області.

- З огляду на збільшення складових тарифу до яких входять: мінімальна заробітна плата, паливно-мастильні матеріали, запчастини та інше, підвищення тарифу з 1,30 до 1,50 грн за кілометр наразі очікуване, однак мінімальне по області, - наголосив він.

За інформацією Канівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору