Черкаські фахівці медслужби тренувалися реагувати на можливий спалах холери

29 травня 2024, 18:58

У вівторок, 28 травня, фахівці Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб спільно з КНП «Черкаський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» та КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» провели імітаційне навчання з реагування закладів охорони здоров’я на можливий спалах холери.

Метою тренувань було визначення стану готовності госпітальної бази до надання медичної допомоги хворому з ймовірним випадком холери, вдосконалення навичок медичних працівників з діагностики та лікування холери, організації протиепідемічних заходів, а також координації дій медичних служб у разі появи випадків холери.

Під час навчання при зверненні пацієнта з підозрою на холеру, відповідно до легенди, медики відпрацювали етапність дій при виявленні першого випадку холери, транспортуванні та госпіталізації хворого, наданні йому медичної допомоги тощо. Також фахівці Центру відпрацювали алгоритм заходів із локалізації та ліквідації умовного осередку холери та проведення комплексу профілактичних, протиепідемічних заходів задля недопущення поширення інфекції тощо.

У ході навчань медичні працівники Черкащини актуалізували і вдосконалили свої знання та навички з питань протидії випадкам холери, а також підвищили рівень готовності закладів охорони здоров'я до реагування на можливий спалах цього небезпечного захворювання.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору