У Каневі втретє “провалили” сесію міськради

28 вересня 2022, 11:44

Позачергове засідання сесії Канівської міської ради, заплановане на 28 вересня, не відбулося. В черговий раз не з’явилися більшість депутатів від трьох фракцій.

Директор комунального підприємства «Теплові мережі» Василь Коломієць вважає, що деякі депутати навмисно хочуть зірвати опалювальний сезон.

"Ще з початку року однією із мрій опозиційної більшості депутатів Канівської міськради було довести підприємство теплових мереж до банкрутства, не забезпечити опалювальний сезон 2021/2022 та розрахунки за використаний газ підприємством, зірвати підготовку до нового опалювального сезону. Однак, всупереч цим планам, комунальне підприємство теплових мереж змогло успішно завершити минулий опалювальний сезон і майже на 100% підготуватися до прийдешнього", - розповів Коломієць.

Секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова запропонувала перенести позачергове засідання сесії на п’ятницю, 30 вересня.

Також стало відомо, що сьогодні міський голова Ігор Ренькас та директор КП «Теплові мережі» Василь Коломієць терміново вирушили до Газопостачальної компанії "Нафтогаз Трейдинг".

Нагадаємо, 22 вересня мала відбутися чергова сесія Канівської міської ради. Через відсутність кворуму міський голова Ігор Ренькас не зміг відкрити сесійне засідання. Депутати мали розглянути важливі питання, які стосуються життєдіяльності міста. Зокрема, щодо початку опалювального сезону

За інформацією Канівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору