У Каневі відкрили меморіальну дошку загиблому воїну

21 травня 2015, 14:12

1

20 травня в канівській ЗОШ №4 відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому воїну-канівцю, молодшому сержанту Андрію Петрушенку , який воював, захищав та поклав своє життя за цілісну, вільну, демократичну та незалежну Україну, пише cherkasy24.info.

Загинув Андрій під час мінометного обстрілу в районі м.Горлівка Донецької області в січні цього року. Андрій був вихованцем ЗОШ № 4. Тому для увіковічнення пам'яті героя було виготовлено та встановлено меморіальну дошку за сприянням однокласника Максима Куценка та художньої майстерні.

Зі сльозами на очах батько Андрія та однокласник Максим відкрили меморіальну дошку. Зі вступним словом звернувся до присутніх Василь Коломієць, перший заступник міського голови, голова Координаційної ради по наданню допомоги ЗСУ: «Я схиляю голову перед батьками загиблого героя, я вдячний Вам за виховання справжнього патріота, захисника нашої з Вами свободи. Неприпустимим є те, що в 21 столітті відбувається війна, в якій гинуть найкращі сини свого народу. Слава героям та вічна пам'ять Андрію!»

Поділитись

Коментарі

Вгору