У Каневі біля дамби виявили екзотичного хижака (ВІДЕО)

06 серпня 2021, 16:10

фото тематичне

У Каневі поблизу місцевої ГЕС виявили екзотичну дику тварину. Хижак з родини котячих прогулювався поблизу гідроспоруди. Його зафільмувала камера спостереження. Відео виклали в місцевій групі «Підслухано Канів». Містяни вважають, що це може бути леопардом або риссю. Як тварина опинилась біля дамби та кому належить, досі не відомо.

- Звісно, я знаю про цю ситуацію, - пояснює керуючий справами Канівської міської ради Володимир Святелик. – Ми отримали відео з Канівської ГЕС. Поговорили з місцевими ДСНсниками й написали відповідного листа до поліції. Рятувальники передали інформацію на Черкаси. Поки на цьому все. Далі – не наші повноваження. Те, що повинні робити місцеві служби – мають робити.

В обласному ДСНС кажуть, що не мають фахівців з відлову таких хижаків.

- Що ми можемо вдіяти в такій ситуації: ініціювати зібрання міської комісії ТЕБіНС, - коментує речниця ДСНС Черкащини Юлія Норовкова. – Туди будуть залучені фахівці всіх рівнів. Але ми не є фахівцями. Вирішення цієї ситуації є компетенцією місцевої влади. Ми лише можемо ініціювати створення комісії.

До поліції повідомлень про знахідку поки не надходило.

- Повідомлень таких не було, - розповідає речниця поліції Черкащини Зоя Вовк. – Тамтешні рятувальники шукали тварину, але не знайшли поки. Не зрозуміло, як вона туди потрапила.

Містяни хвилюються, аби хижака якнайшвидше впіймали. Підозрюють, що може напасти через голод.Підготував Сергій Радченко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Світлана :

Хоч підгодуйте животинку. Поки ви будете створювати комісії, підкомісії, листи писати, протоколи, накази, то ця киця з голоду здохне!

Вгору