У Кам’янці вимагали люстрації прокурора

26 листопада 2014, 17:26
Фото - Сергія Воронова

Фото - Сергія Воронова

Під стінами управління прокуратури у Кам’янці  протестували проти дій районного прокурора та правоохоронців у справі обвинуваченого  у смерті  семикласника Ігоря Слабенка, інформує Вечірка.

Під вигуки «Ганьба», «Люстрація!» під стінами управління прокуратури Кам’янки сьогодні зранку мітингували черкащани: батьки засудженого за вбивство семикласника Ігоря Слабенка, вчителі та учні школи, небайдужі кам’янчани, громадські активісти з Самооборони Кам’янки, Самооборони Майдану Черкаської області, Автомайдану Черкаси, Народної ради. Їхні вимоги – об’єктивне розслідування справи щодо смерті семикласника у кам’янській школі, в якій обвинувачують старшого на два роки учня цієї школи Ігоря Слабенка. 13 листопада вироком Чигиринського райсуду хлопця засуджено на вісім років позбавлення волі.  Мама засудженого Людмила Слабенко обурюється: «прямих свідків у справі немає, доказів немає, покази змінюють».

– До нас вийшли і прокурор Кам’янського району  Дмитро Пидорич, і його заступник Анатолій Остапенко. Всі хочуть люстрації прокурора, оскільки маємо багато скарг. Збираємо підписи і їдемо в Генеральну прокуратуру України, аби люструвати прокурора. Багато людей піднялося по своїх справах, які мали до нього вимоги. У неділю, 30 листопада, на 10.00 знову збираємося під стінами прокуратури в Кам’янці, – нехай прокурор прозвітує про свою роботу, – зазначила Людмила Слабенко.

Фото - Сергія Воронова

Фото - Сергія Воронова

Окрім вимоги об’єктивного розслідування справи, висували ще одну – люструвати  прокурора Кам’янки Пидорича та його заступника Остапенка.

Під зверненням до генерального прокурора України, у якому висловили недовіру прокурору Кам’янки, підписалося кількадесят небайдужих черкащан.

Поділитись

Коментарі

ната сказав:

приступникам – волю, чиновникам – люстрацію. Популярна догма сьогодення.

Вгору