У Громадській раді обіцяють наступного разу заблокувати сесію міськради, якщо не дадуть слова

10 квітня 2014, 15:02

Як же все таки депутати бояться громадянського суспільства, відповідальності, контролю! Сьогодні зайшли на сесію міськради досить великою командою. Депутати як тільки нас побачили - відразу давай шушукатися. І при першій же спробі попросити слово - спробували нас затюкати. Не вийде! Я так і сказав, не дасте слово, сесію заблокуємо. Ніхто слово не отримає. Досить вже цього свавілля! До того ж, Ви навіть не знаєте з якого приводу ми просимо і вимагаємо слова... Це емоції, Бог їм суддя. Але одному недбайливому чиновнику суддею повинні бути як мінімум відділ кадрів. Загалом, ми наполягли на праві виступу. І сподіваюся - депутати нас почули.

Про це написав Голова правління Громадської ради Черкас Іван Сухарьков у Facebook.

Отже, по суті проблеми. Вчора відбувся безпрецедентний випадок чиновницького свавілля і самодури, випадок непересічний і дуже показовий. Як всім відомо ми 3 рік поспіль проводимо в місті акцію "Зробимо черкаси чистими". У рамках підготовки цієї акції по різних майданчиках міста проводиться попередня робота.

Одним з об'єктів нашої уваги став паркан навколо 3 міської лікарні. Після узгодження з адміністрацією лікарні ми, за участю місцевих активістів, мешканців, працівників лікарні, учнів найближчих шкіл і студентів, за зібрані нами гроші провели очистку території навколо паркану, самого паркану (що зазвичай пишуть у нас на заборах ви собі можете уявити). Самостійно його відновили і побілили. І для того, що б додати яскравість і естетичності цій похмурій будові, з дитячої ініціативи за активної участі лікарського колективу, було прийнято рішення деякі прольоти розмалювати яскравими картинками. За право малювати на паркані, діти шкіл та студенти проводили навіть внутрішній конкурс.

І ось у розпал такої роботи до дітей, які розмальовували паркан, підлітає чиновник і починає брутально, з використанням ненормативної лексики, розповідати, що такі роботи незаконні. Ну добре, якби бюрократ вирішив проявити зайву пильність. Але в даному випадку діти і активісти зіштовхнули з банальним хамством чиновника- самодура.

Як виявилося такими методами розмовляти у нас звикли чиновники муніципальної інспекції. Як мінімум один з них - Володимир Волинець. Як нам стало відомо - це не перший випадок, коли він дозволяє собі подібну поведінку. Діти налякані і дезорієнтовані. Зрозуміти, що вони зробили не так - не можуть.

Лайка лилася також і на адресу педагогів та місцевих ініціативних жителів, координаторів акції. Зокрема, потік лайки вилився і на Ольгу Усову, яка разом з лікарем лікарні Віталієм Григор'євим, координувала цей проект. Це "кричуще порушення", що викликало потік нецензурної лексики на адресу дітей, було «погашено» в кабінеті у головлікаря Федорука, який пояснив, що весь обсяг робіт з ним погоджений. Але інцидент на цьому - не вичерпався. Ніхто не відновить в дітях почуття справедливості.

Тому наша вимога до депутатів і чиновників виконкому - провести розслідування цього факту і звільнити чиновника-хама за статтею від займаної посади. Яке б не було нормативне пояснення і можливе порушення норм, воно ніяк не може пояснити таких методів спілкування.

P.s. Днями малювати свій проліт паркану мали вийти діти школи № 20. Навіть не знаю, що їм тепер говорити, чи ставити охорону від чиновників-самодурів!?

P.p.s. Наше звернення щодо СУБ Митниця також підвисло. Окремим листом ми делегували до складу робочої групи з дослідження фактів корупційного тиску депутатів Вишиванюка та Лебедцова на комунальне підприємство двох представників Громадської ради. Жодного з них не запросили на нараду робочої групи. Як називається така нерозторопність? У 30-х роках,  пам'ятаю з підручників, це називали або «злочинною недбалістю» або «шкідництвом». Зараз цьому одне пояснення - корупція!

P.p.p.s. Тему резолюції та сумісництва ніхто з порядку денного ніхто не знімав, панове сумісники".

Вгору