Активістів налякала брутальна поведінка черкаського чиновника

10 квітня 2014, 12:39

9 квітня під час проведення попередньої акції з благоустрою міста «Зробимо Черкаси чистими» (а саме під час художнього розпису паркану біля Третьої міської лікарні), активісти Громадської Ради Черкас та студенти, які займалися цією роботою, зіткнулися із брутальною та цинічною поведінкою спеціаліста відділу інспектування Департаменту муніціпальної інспекції міста Володимира Волинця. Цей чиновник вдався до негідної поведінки, брутальної лайки та погроз на адресу дітей, які саме у цей час розписували паркан. Свої дії пан Волинець аргументував тим, що активісти спотворюють архітектурні об’єкти і не мають жодного права проводити такі роботи.

Про це йдеться на сайті Громадської ради Черкас.

Така поведінка шокувала та налякала студентів Східноєвропейського університету, які за власним бажанням долучилися до суспільно-корисної справи у рамках акції підготовки міста до загального суботника «Зробимо Черкаси чистими». При цьому, обсяг робіт був узгоджений із Асоціацією лікарів м.Черкаси, адміністрацією лікарні. За власний кошт активісти Громадської ради, лікарі 3-ї лікарні, студенти Східно-Європейського університету упорядкували територію довкола паркану, очистили сам паркан, побілили його та розмалювали окремі прольоти у стилі «прозорий паркан». Діти творчо підішли до проекту, намагалися вкласти у цю роботу свою душу. Натомість зіштовхнулися із свавіллям дрібного чиновникам, брутальністю, цинічністю та невіглаством звичайного хама.

Діти, молоді люди та представники Громадської Ради Черкас обурені такою поведінкою чиновника втручанням державного службовця у їхню роботу та його жахливою поведінкою. Ми вважаємо, що подібна поведінка чиновника не може мати місця та не відповідає вимогам ані моралі, ані статусу держслужбовця.

Вимагаємо від міської ради та виконкому міської ради негайно розглянути ситуацію довкола брутальної поведінки пана Волинця та вжити термінових заходів реагування. З огляду на той факт, що подібна поведінка чиновника не є одиничним прикладом, вимагаємо негайного звільнення його із займаної посади, із формулюванням «поведінка, що не відповідає статусу державного службовця».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору