У Городищі викрали пам’ятник Симиренкові (фотофакт)

01 грудня 2015, 15:30

2Перший день зими ознаменувався нахабною крадіжкою пам’ятника Левку Симиренку, який стояв біля парадного входу Городищенського державного аграрного коледжу, пише Нова Доба.

Це погруддя було своєрідною візитівкою навчального закладу, його обличчям, одним із символів Городищини. Пам’ятник стояв із 1985 року, його виготовили в живописно-скульптурному комбінаті Київського обласного худфонду. Він був бронзовим, тож поцупили напевно для того, щоб здати на металобрухт.

Вчинити таке було непросто – адже висота постаменту 1 м 70 см, а висота погруддя 1 м 20 см. Та хтось спрацював дуже уміло – важкий пам’ятник поцупили так швидко, що ніхто нічого не помітив. Про крадіжку негайно повідомили поліцію – сигнал надійшов близько восьмої години ранку. Проводяться оперативно-розшукові заходи.

1
Багато хто навіть не підозрював, що пам’ятник славетному землякові і видатному садівничому зроблений з бронзи. Через темний колір думали, що з якогось каменю, чи залізобетону. Але знайшлися «спеціалісти», які втямили, що це бронза, яка дорого коштує. Раніше вже були спроби поцупити пам’ятник. Якось його навіть скинули з постаменту, але покинули на дорозі. Це найбільша крадіжка з коледжу за всю майже 125-літню історію навчального закладу.

Поділитись

Коментарі

Вгору