У Холодному Яру змагатимуться у тереновій грі

23 серпня 2017, 17:41

З 21 до 24 вересня в урочищі Холодний Яр планують провести Всеукраїнські змагання "СІЧ"Сила і честь", спрямовані на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення, анонсує "ГромЧЕ".

Особливість гри – це відтворення військового устрою команд. Він аналогічний устрою гайдамаків часів Холодноярської республіки. Гра приурочена пам’яті братів Чучупак, які в період національно-визвольних змагань (1918-1920) були очільниками повстанського руху на території Холодного Яру.

- Суть змагань полягає в захисті свого прапора та отриманні прапора супротивника, – йдеться в повідомленні про теренову гру організаторів. –  Для цього всі учасники будуть поділені на 2 команди (сотні), кожна з яких матиме свій прапор, та боротиметься за нього впродовж 4 днів гри. В кожного учасника на руці буде пов’язка кольору, що відповідатиме кольору команди та символізуватиме життя. Втрата пов’язки прирівнюється до умовної смерті гравця. Переможцем буде вважатись та команда, в якої на момент завершення гри буде 2 прапори.

До участі в теренівці запрошують всіх охочих віком від 16 до 28 років. Зголоситись на гру можна до 15 вересня, заповнивши анкету.

Коментарі

Вгору