Черкаським паралімпійцям та дефлімпійцям–переможцям світових змагань вручили почесні відзнаки (фото)

23 серпня 2017, 17:20

22 серпня в Черкаській ОДА зібрались спортсмени паралімпійці та дефлімпійці, які нещодавно у змаганнях світового рівня здобули низку перемог. Тут  хлопців спільно зі своїми тренерами вітав заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський та його заступниця Катерина Коваленко, які  вручили гостям подяки обласної адміністрації за значний внесок у розвиток спортивної галузі, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– Ми насправді дуже пишаємося вами, – звернувся до присутніх Костянтин Сапартаєвич. – Ви гідно представили українську збірну на світових змаганнях. Тим самим підіймаєте імідж нашої області на міжнародному рівні. Переконаний, у подальшому матимете ще більше перемог. А нині велика подяка вашим тренерам. Ми ж зі свого боку завжди готові підтримувати, зокрема й фінансово, аби спортивна галузь нашого регіону активно розвивалась, а відтак і збільшувалась кількість чемпіонів.

Під час прес-конференції в ОДА спортсмени та їхні тренери ділились своїми враженнями від змагань. Зокрема, Віктор Пустовіт детально розповів про перебіг ігор. Каже: змагання були нелегкими.

– Пам’ятаю момент, коли ми розуміли, що маємо вийти в чверть фіналу, потім до півфіналу, – зазначив Віктор Пустовіт. – Ми доклали до цього всіх зусиль, вірили всією командою, що зможемо, і нам це вдалось. Нелегко було. Особливо, коли грали з Росією. Усвідомлювали, що маємо перемогти їхню команду будь-що. У півфіналі ж найважливіша гра була проти команди з Єгипту. Та ми швидко забили 1:0. У таблиці посіли 9 місце. Мали за мету – вийти хоча б у фінал. І зробили це.

Натомість тренер-викладач із футболу комунального закладу «Черкаська обласна дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів» Олександр Бойко розповів, що  працює з Віктором вже 9 років поспіль:

– У 2013 році під час 22-их ігор Віктор у складі збірної команди посів друге місце. А потім – 4 важких роки підготовки до цьогорічних змагань. За цей час мали перемоги й поразки, були травми. Утім добре розуміємо, що футбол – це колективна гра і треба бути готовим до всього. Нині ж знаємо, над чим варто працювати, і вже наступного разу налаштовані вибороти золото.

Коментарі

Вгору