У Холодному Яру бійці присягнули українському народу (фото)

25 квітня 2015, 12:40

 

671643

Фото: ВІККА.

Сьогодні бійці з різних батальйонів українських військових формувань приїхали на Чигиринщину аби вшанувати героїв Холодного Яру.  Довгими колонами під своїми стягами бійці батальйону "Айдар", ДУК Правий сектор, полку "Азов", легіон "Свободи" та інші зайшли на Замкову гору до бастіона Дорошенка. Там відбувся молебень, який провів  Патріарх Філарет. Про це повідомляє кореспондент "Про все".

717577

Фото: ВІККА.

Опісля молебню всі військові формування прийняли присягу, яку зачитав 90-річний вояк УПА Володимир Караташ. Бійці поклялися до останньої краплі крові, до останнього подиху вірою і правдою служити українському народові. Патріарх Філарет освятив всі бойові стяги батальйонів.

609744

Фото: ВІККА.

Окрім того командири батальйонів отримали ювілейні відзнаки "Холодний Яр", які вручив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Слід зазначити, що більшість бійців ще кілька днів тому була на передовій, і приїхали вони (дехто вперше в житті) до Чигирина спеціально на вшанування героїв Холодного Яру.

517983

Фото: ВІККА.

Нагадаємо,  25 – 26 квітня 2015 року у Чигирині і в Холодному Яру проходять ювілейні 20-ті вшанування борців за волю України. 

Поділитись

Коментарі

Вгору