Справжній земельний блокбастер розгорнувся у Тальнівському районі

25 квітня 2015, 12:04
71cfd8d5cd7426aadde58394c87708d8_XL

Фото: "Вечірні Черкаси".

На минулій сесії Черкаської обласної ради виступив депутат Олексій Озірний, який звернувся до прокурора області із проханням навести лад у селі Лісовому Тальнівського району, повідомляють "Вечірні Черкаси".

Мовляв, там довгий час два фермери орендували землю, все було нормально, люди були задоволені, фермери працювали, однак останнім часом ситуація почала нагнітатися і загострюватися через іншого депутата обласної ради. Однак прізвища Озірний не назвав.

Однак перед ним виступив голова спілки сільгоспвиробників Тальнівського району Іван Терещук, він запевняє: непорозуміння, конфлікти і соціальна напруга в районі чиняться через депутата Олександра Короткова.

- Так сталося, що тепер договори оренди продовжуються не місцевим фермерам, які працюють десятиліттями на цій землі, сплачують податки, надають роботу людям, а спекулянтам, - звернувся він. – В останні тижні ситуація загострилася, так, на гробки за вказівкою цього депутата було зорано 18 га озимини, 50 га ярих культур. Він загнав техніку, і поки люди поминали своїх пращурів, завдав такої шкоди. По факту ми провели акцію, куди зійшлося понад тисячу осіб, було 60 тракторів, автомашин, були люди з усього району. Під час акції ми довідалися, що кілька автобусів із молодиками спортивної статури їдуть визволяти техніку, яку було заарештовано.

Те, що ситуація, набуває неабияких обертів, підтвердила і голова обласної ради Валентина Коваленко.

- Протягом року ми отримували листи від фермерів із проханням  допомогти. Я особисто зверталася до правоохоронних органів, Держземгентства, однак, на жаль, належної реакції не отримала. Сьогодні у залі присутні прокурор області та правоохоронці, я я прошу їх дати відповідну оцінку діям та безчинствам депутата обласної ради. Це негідна поведінка народного обранця, - зауважила Валентина Михайлівна.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору