У Геронимівці люди протестували проти неякісної дороги (відео)

20 грудня 2017, 16:23

Замість дороги – ями та багнюка. У селі Геронимівка неподалік Черкас люди вийшли на протест проти неякісної дороги. Автошлях обласного значення через село побудували ще у 80х. Відтоді декілька разів робили лише ямковий ремонт. Останній – цього літа, проте за три місяці – він зійшов нанівець. Прохання жителів відновити дорожне покриття – представники влади та дорожники не чують, інформує "ЧСН". 

Дорога, що пролягає через Геронимівку, веде до найближчих селищ та обласного тубдиспансеру. Вулички вузькі, а тому по ямах автівкам розминутися важко.

На ямковий ремонт жителі чекали роками. Його зробили цього літа, але відновлення пішло нанівець – кажуть люди.

Через аварійність цього шляху більшість маршруток об’їжджає сусідніми вулицями, а той, хто не змінив маршрут – їде повільно і маневрує.

І жителі, і сільський голова зверталися до районної, обласної влади та райавтодору, проте допомоги так і не дочекалися. На ремонт необхідно більше 6-ти мільйонів гривень – каже сільський голова Василь Харченко.

Ямковий ремонт не ефективний – каже керівник черкаського райавтодору Олександр Рябко, необхідний капітальний, проте його у планах покищо немає.

В райавтодорі відремонтувати дорогу не обіцяють, адже з нового року шлях передають на баланс області. Проте, жителі бояться, що і в наступному році зарадити їхньому лиху знову буде нікому.

Вгору