У драбівській лікарні виявили витрати на понад 570 тис. грн.

08 грудня 2017, 10:08

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності Драбівської центральної районної лікарні за період з 01.01.2014 по 30.09.2017.

За результатами ревізії виявлено фінансових порушень майже на 574 тис. грн. З них порушення, що призвели до втрат, становлять 441 тис. грн.

Через недотримання вимог законодавства, що регулює оплату праці, бухгалтерська служба установи зайво нарахувала та виплатила працівникам лікарні надбавки, премії та індексацію заробітної плати майже на 315 тис. грн.

Крім того, виявлено зайву сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму 126 тис. грн.

Також лікарня втратила доходів на понад 132 тис. грн через безоплатне проведення медичних оглядів працівників підприємств району.

За недотримання законодавства з фінансових питань складено 6 протоколів про адміністративні правопорушення. На адресу установи направлено вимоги щодо усунення виявлених порушень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Черкаської області, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, УСБУ в Черкаській області, Золотоніську місцеву прокуратуру, Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації, Драбівську районну державну адміністрацію та Драбівську районну раду.

За інформацією прес-служби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору