Артюх суд визнав винною, але у зв’язку з амністією звільнив від основного покарання

08 грудня 2017, 10:01

У справі смертельної ДТП, яку скоїла екс-проректорка черкаського вишу, вранці 8 грудня Придніпровський районний суд Черкас виніс вирок, інформує vikka.ua.

Суд врахував вже достатньо поважний вік підозрюваної та те, що вона раніше не судима, зізналася у скоєному злочині, щиро розкаялася і співпрацювала зі слідством.

Суд визнав Валентину Артюх винною і засудив до 3 років позбавлення волі. 2 з них з випробувальним терміном, але у зв’язку із Законом України "Про амністію" звільнив від основного покарання та залишив заборону керувати транспортними засобами із терміном на 3 роки.

"Я вважаю, що прокурор мала б не доводити цю справу до суду, а вона ще й запросила міру запобіжного заходу у вигляді позбавлення волі до 5 років з позбавленням права керувати транспортними засобами до трьох років", – наголосив захисник Артюх.

У Придніпровському суді 7 грудня відбулося судове слухання у справі 74-річної екс-проректора одного з черкаських вишів Валентини Артюх, яка 12 липня спричинила смертельну ДТП в центрі Черкас. Судове засідання провели у скороченому варіанті, де потерпіла сторона залишилася без права подати в апеляційний суд.

Коментарі

Вгору