У Держекоінспекції хваляться, що знищили понад 200 рибальських сіток

18 квітня 2014, 18:16

Державна екологічна інспекція у Черкаській області вже повідомляла про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах та річках Черкаської області, яка розпочалась з 1 квітня 2014 року.

У прес-службі відомства інформують, що державними інспекторами постійно проводяться рейдові перевірки, в ході яких методом тралення виявляються незаконні знаряддя лову (зазвичай, рибальські сітки), розставлені по водоймах. Особливо, багато таких випадків трапляється на території Кременчуцького водосховища.

Крім цього, особи, винні у порушенні правил рибальства, притягуються до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, у порушників вилучаються незаконні знаряддя лову.

Станом на 12 квітня спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області було вилучено, описано та передано на знищення тільки одних рибальських сіток кількістю 207 штук.

На період нересту спеціалісти Державної екологічної інспекції у Черкаській області і надалі здійснюватимуть заходи державного контролю за станом охорони, використання та відтворення рибних та інших водних живих ресурсів у водоймах на території Черкаської області, а особливо, в акваторії Кременчуцького водосховища.

Нагадуємо, що в нерестовий період дозволено любительський лов риби з берега за межами місць її нересту однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору