У Держагенстві земельних ресурсів “відхрестилися” від черкаського начальника-хабарника

22 травня 2014, 09:52

Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів України зробила заяву з метою виправлення неточності, допущеної прес-центром СБУ, який 20 травня повідомив про затримання хабарника, що нібито обіймає високу посаду в Держземагенстві України. Ця інформація викривлює дійсний стан справ, оскільки фігуранта заяви СБУ ще 5 травня 2014 року звільнено з посади, зазначають у Держагенстві, інформує "Рідна Черкащина". 

Зокрема, в заяві зазначено: “20 травня 2014 року прес-центр СБУ поширив інформацію про те, що співробітники Служби безпеки України спільно з Міністерством внутрішніх справ припинили протиправну діяльність начальника Головного управління Держземагентства в Черкаській області.

Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів України заявляє, що у повідомленні прес-центру СБУ допущено неточність. Насправді начальника Головного управління Держземагентства у Черкаській області Петра Гамана, якого правоохоронці затримали за хабарництво, ще 5 травня 2014 року звільнено із займаної посади, а з 6 травня виконання обов’язків покладено на заступника керівника цього територіального органу земельних ресурсів”.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору