Начальник Держземагентства в Черкаській області вимагав 80 тисяч доларів (фото, відео, оновлено)

21 травня 2014, 11:09

20 травня співробітники Служби безпеки України спільно з МВС України припинили протиправну діяльність начальника Головного управління Держземагентства в Черкаській області.

Правоохоронцями встановлено, що державний службовець 3 рангу вимагав 80 тисяч доларів від представника фермерського господарства за видачу документів на довгострокову оренду земель сільськогосподарського призначення.

Для „обміну” відповідного наказу про оренду земель на визначену суму „зелених” посадовець призначив фермеру зустріч в одному із закладів громадського харчування у м. Черкаси.

Зловмисника було затримано „на гарячому” під час передачі 57 тисяч доларів США. Вказані кошти вилучено, - інформують у прес-центрі СБ України.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії.

Жителів Черкаської області, які стали жертвами вимагача і володіють будь-якою інформацією про корупційні дії з боку посадовця, просимо повідомити про це чергового по Управлінню УСБ України в Черкаській області за телефоном (0472) 37-92-44 або Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України (044) 253-32-14, (044) 256-90-07.

Коментарі

Вгору