У день народження футбольного клубу черкащанам подарують автомобіль

01 травня 2015, 11:01

DSC_0029

 

Наприкінці травня всіх черкащан очікує грандіозне свято - ФК "Черкаський Дніпро" відзначатиме 60-ий день народження. Святкування припадає на останній день весни, 31 травня. І з нагоди такої солідної дати адміністрація клубу та самі футболісти готують для своїх вболівальників  безліч сюрпризів.  Найзаманливішим із яких стане розіграш клубного автомобіля "Міцубісі Грандіс".

Шанс виграти автівку матиме кожен, хто 31 травня потрапить на Центральний стадіон на художньо-спортивне свято з нагоди 60-річчя футбольної команди та матиме квиток для участі у цьому дійстві. Як повідомлють у ФК "Черкаський Дніпро", вартість такого квитка 30 грн. Його наявність обов'язкова!

Водночас у клубі зазначають, що ті ж вболівальники, які придбали, або ж найближчим часом придбають відразу три квитки на наступні матчі ФК «Черкаський Дніпро» проти  ФК «Реал Фарма», ФК «Скала», ФК «Арсенал-Київщина» за повну вартість (3 квитки = 30 грн), квиток на відвідання художньо-спортивного свята отримають безкоштовно.  Як наголошує адміністрація клубу, це своєрідний бонус для відданих вболівальників. До речі, квитки на три наступні матчі вже продаються у касах Центрального стадіону.

Однак і це ще не все! Несподіванка очікує на тих любителів футболу, які вболівали за "Черкаський Дніпро" під час нещодавнього матчу із "Оболонь-Бровар" (25 квітня).

- Черкащани, які зберегли квитки із цього матчу можуть обміняти їх на квитки для відвідування художньо-спортивного свята.  Єдина умова - додатково придбати пакет квитків на наступні три матчі (проти  ФК «Реал Фарма», ФК «Скала», ФК «Арсенал-Київщина»), але не за повною їх вартістю, а з п’ятдесяти відсотковою знижкою (3 квитки = 15 грн), - розтлумачують організатори. - Але треба поквапитися, бо ж продаж таких квитків триватиме тільки до 6 травня.

Однак, потрапити на свято можна і просто придбавши на нього квиток. Продаж святкових квитків розпочнеться із 10 травня. у трьох касах стадіону.

Детальніше можна довідатися на офіційному сайті ФК "Черкаський Дніпро". Про програму святкування 60-го дня народження читайте на "Про все" згодом.

Поділитись

Коментарі

Вгору