У Чигирині відкрили магазин АТБ

05 лютого 2014, 18:08

5 лютого в Чигирині відкрився новий магазин мережі АТБ. Відтепер оцінити переваги покупок у найбільшій продуктовій мережі України можна й на Чигиринщині.

Як повідомила представник адміністрації АТБ Валентина Гаркуша, спеціально до відкриття нового магазину стартує акція зниження цін: покупців чекають знижки до 40 % на 800 популярних товарів.

Асортимент товарів досить широкий: всього в магазинах мережі він становить більше 3500 товарів, серед яких понад 600 – власні товари, виготовлені для торгової марки «АТБ». Якістю ці товари не поступаються відомим брендам, але коштують значно дешевше.

Перший заступник голови райдержадміністрації Василь Лисий привітав усіх присутніх з цією подією і зауважив, що з відкриттям нового магазину в районному центрі близько 40 людей отримали робочі місця, тепер вони будуть забезпечені стабільною заробітною платою, а жителі району матимуть можливість купувати деякі товари за зниженими цінами.

Після церемонії перерізання стрічки керівництвом району та міста двері магазину відкрили для всіх бажаючих здійснити перші покупки ( зібралося понад 1000 осіб).

Під час урочистої церемонії відкриття відбувся традиційний розіграш суперпризів – пилососа, мікрохвильової печі й телевізора, а перші сто щасливих покупців отримали приємні подарунки – продуктові набори.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору