Голова ОДА привітав обласну прокуратуру з 60-літнім ювілеєм

05 лютого 2014, 17:52

2014-ий рік багатий на ювілейні події: це і 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, і 70-річчя визволення області, і 60-річчя утворення Черкаської області. Цього ж року свій ювілей відзначає і Черкаська обласна прокуратура.

Із цим святом 5 лютого працівників та ветеранів органів прокуратури привітали голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб та голова обласної ради Валерій Черняк.

– Пройдений вами шлях був непростим, як і в цілому для країни. Змінювалися політичні системи. Змінювався основний закон. Створювалося законодавство Української незалежної держави. І всі ці випробування лягли на ваші плечі. І сьогодні час ставить перед нами нові іспити, які, сподіваюся, ви складете достойно, – сказав Сергій Борисович. – Заполітизовану і розбалансовану правову систему держави треба негайно, невідкладно виправляти. Саме на цьому наголошує Президент України Віктор Янукович.

Також Сергій Борисович закцентував увагу на значенні відновлення довіри людей до діяльності органів влади, в тому числі й до правоохоронних структур.

– Такі ганебні явища, як невиплата заробітної плати, тіньові доходи, корупція мають бути рішуче і жорстко викорінені з нашого суспільства, – зауважив очільник області.

За успішне виконання службових обов’язків та з нагоди 60-річчя утворення прокуратури Черкаської області Сергій Тулуб нагородив ветеранів прокурорської служби почесними відзнаками та грамотами облдержадміністрації.

 За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору