Кращий легкоатлет області – бронзовий призер Чемпіонату України

05 лютого 2014, 18:23

Національним проектом «Відкритий світ» оголошено переможців конкурсу 2000 шкіл. До цих загальноосвітніх навчальних закладів України входять 58 шкіл Черкаської області.

Як повідомляють на офіційному веб-сайті Урядового порталу, всього у конкурсі взяло участь понад 4 тисячі навчальних закладів. Це свідчить про те, що Національний проект охопив майже мільйон українців. Близько 230 тисяч учнів середніх загальноосвітніх закладів, 460 тисяч батьків та 18 тисяч вчителів стали активними учасниками конкурсу.

Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів зазначив, що активність учасників демонструє необхідність якісних змін в українській освіті, і водночас готовність освітян ці зміни прийняти. Особливо вражає, що цю хвилю власним ентузіазмом підтримали діти й створили понад 1800 роликів, які надіслали разом із конкурсними заявками.

Владислав Каськів відзначає, що дуже багато заявок були подані від сільських шкіл, і це є надзвичайно важливим фактом. Адже це відкриває рівні освітні можливості для дітей з будь-яких куточків України.

Довідково. Нацпроект «Відкритий світ» реалізовується Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами і передбачає перехід системи освіти в Україні на якісно новий рівень за допомогою впровадження в освітній процес сучасних технологій. На І етапі проекту новітнє обладнання було встановлене в 54 школах. У рамках ІІ етапу Нацпроектом охоплено 2 тисячі шкіл. До кінця 2015 року проектом будуть охоплені усі середні школи України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору