У “чорну” п’ятницю черкащани кинули виклик забобонам (фото)

14 листопада 2015, 22:34

163662Попри те, що на календарі тринадцяте, яке ще й припало на п’ятницю, у Черкаському РАЦСі велелюдно. Тут сьогодні одружуються три пари. Молодята усміхнені, щасливі та трохи хвилюються. Про те, що доведеться стати на весільний рушник "чорної п’ятниці" особливо не замислюються та запевняють: всі побоювання надумані, головне – почуття, розповідає "ВІККА".

"Ми навіть не задумувалися про дату весілля. Просто вирішили, що хочемо одружитися. Нас перестерігали, мовляв, страшно і не можна. А ми вирішили, що це буде для нас щасливий день", – зізнаються не забобонні Андрій та Наталія Герасименки. – Так співпало, що і гостей разом з нами на святкуванні буде тринадцять.

281310Вирішили зробити своєрідний виклик стереотипам і Ростислав та Аліна Грицун. Молоді до весілля готувалися не довго – близько місяця, однак дату народження сім’ї обрали свідомо.

"Підібрали таку дату, бо вирішили зробити наше весілля не таким, як у всіх. До того ж за церковним календарем тринадцяте число вважається щасливим – дванадцять апостолів та тринадцятий Ісус Христос", – додають молодята.

736339Не забобонні і працівники РАЦСу, хоча і відмічають, що певні пари таки побоюються "чорних" дат або ж, навпаки, віддають перевагу "магічним" числам як, до прикладу, дванадцяте грудня (12.12).

 

Поділитись

Коментарі

Вгору