У чому черкащанам краще зустрічати Новий рік, – поради дизайнерів

31 грудня 2020, 21:03

фото тематичне

Символ наступного року – бик, який не любить яскравих кольорів. Якщо ви вірите астрологам, то червоне вбрання в новорічну ніч вдягати не варто. До речі, дизайнери також радять не обирати такий колір. У чому ж краще зустрічати 2021-й – знає кореспондентка "5 каналу" Аліна Бурцева.

Кураторка року – планета Венера. Вона відповідає за красу, бажання, якість життя та гроші. Тому це будуть першочергові пріоритети прийдешнього року. Принаймні так кажуть астрологи. Якщо довіряєте їхнім думкам, до вибору новорічного вбрання слід підійти ретельно.

- Венера – богиня любові, форм та бажань. Що ми бажаємо, відправляємо у Всесвіт – те й отримуємо. Тобто не можна його зустрічати в капцях, халаті та навіть непричесаній, – каже астрологиня Лілія Атаманенко.

Щоби рік був вдалим, для новорічної ночі варто обирати світлі, срібні та зелені відтінки одягу. Можна і чорний колір. А от червоного слід уникати, пояснює Лілія.

- Цьогоріч справді слід відкласти все червоне, помаранчеве, яскраве, вогняне та строкате. Бик – він не папуга, він цього не любить. Це просто тварина свійська. Тобто простота, елегантність і, звичайно ж, при цьому стиль, – каже Лілія Атаманенко.

А ось щодо стилю, тут варто дослухатися до дизайнерів. Матеріал одягу – неважливий. Головне, каже дизайнерка Олена Буреніна – особистий комфорт.

- Кожен обирає для себе те, що йому зручно, в чому йому комфортно. І те, де він збирається зустрічати Новий Рік. Будь-який варіант прийнятний. Хай лише людина буде щаслива, – каже Олена Буреніна, дизайнерка.

Серед усіх жіночих варіантів Олена пропонує ось такий: вершкова сукня. А от чоловікам модельєрка радить одягати щось елегантне.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору