У ЧНУ зібралися викладачі англійської мови з усієї України

29 квітня 2015, 20:50
виступ ректора

Фото прес-служба ЧНУ

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького на базі Навчально-наукового інституту іноземних мов проходить двадцята щорічна міжнародна міждисциплінарна конференція для викладачів англійської мови, членів професійної асоціації TESOL-Україна «TESOL UKRAINE: NEW VISTAS OF RESEARCH AND TEACHING».

Конференція, присвячена новітнім підходам викладання англійської мови, надасть її учасникам можливість підвищити рівень викладання іноземної мови з метою підготовки висококваліфікованих фахівців, спроможних і готових до якісного міжкультурного діалогу. Для участі у конференції попередньо зареєструвалися 193 викладачі англійської мови.

слухачі

Фото прес-служба ЧНУ

На конференцію до Черкас приїхали аташе з питань викладання англійської мови при посольстві США Кевін МакКой, експерт з питання викладання англійської мови про Держдепартаменті США (Державний університет Огайо) Жаклін Гішбауер, викладач, стипендіат програми Держдепартаменту США Ніколас Хузієф, доктор філософії, стипендіат програми Держдепартаменту США Емілі Мегезінер.

з кевіном

Фото прес-служба ЧНУ

- Спільні міжнародні конференції - це значуща подія в середовищі викладачів англійської мови. Їх актуальність зростає у зв’язку з необхідністю переходу на викладання англійською мовою певних предметів у вищих навчальних закладах України, - вітаючи учасників конференції, зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко. - Викладачі ЧНУ ім. Богдана Хмельницького є членами асоціації TESOL упродовж десяти років, але ми вперше є організаторами такого заходу разом з відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

За словами Олександра Черевка, грант на проведення конференції отримала кафедра фонетики і граматики англійської мови навчально-наукового інституту іноземних мов.

-  І це не випадково. Адже наш університет має серйозну  викладацьку школу, ефективну програму «університет-школа» і спроможний вирішувати завдання, що стоять сьогодні перед полілінгвістичним закладом, - додав ректор.

Упродовж 2 днів у міждисциплінарних дискусіях візьмуть участь викладачі практики, методисти, дослідники і науковці з усіх куточків України.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору