У ЧНУ першокурсників посвятили у студенти

31 жовтня 2022, 07:58

Родина Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького прийняла до лав студентів 2 500 першокурсників.  

Цьогоріч не на часі проводити традиційні розважальні заходи з нагоди посвяти, тому студентська рада та викладачі доклали максимум зусиль, щоб не переривати цю добру традицію, а  першокурсникам  залишити в пам’яті теплі спогади. 

Креативно підійшли до організації свята для першокурсників в ННІ української філології та соціальних комунікацій. Студенти першого курсу  взяли участь в інтерактивному квесті.

— По-перше, наша мета — ознайомити першокурсників зі студентським містечком. По-друге, ми вирішили провести своєрідний тімбілдінг, щоб вони навчилися комунікувати між собою, тому команди формували зі студентів різних спеціальностей, —  розповіла заступниця директора з виховної роботи Тетяна Сівцова.

Квест проходив на території студмістечка ЧНУ. Першокурсників поділили на чотири команди за кольорами. Студенти вирішували різноманітні завдання та відповідали на питання кураторів.

— Першокурсники справді активні, зацікавлені та розумні, що помітно було за результатами квесту. Я дуже пишаюся, що в нас з’явилися такі студенти, — зауважила кураторка квесту,  студентка Анна Могильна.

Найсильніша команда отримала призи від інституту.

— Це було захопливо, нас добре мотивували перемогти. Труднощів не траплялось, все пройшло легко. Особливо сподобалися завдання із загадками, — поділилася враженнями студентка 1-А курсу Софія Чупирна.

За інформацією пресслужби Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору