У Червоній Слободі ДАІшники та активісти впіймали чоловіка з забороненим багажем

24 квітня 2014, 16:45

У ніч з 22 на 23 квітня працівниками Державтоінспекції УМВС України в Черкаській області спільно з активістами «Народної самооборони» в селі Червона Слобода Черкаського району затримали автомобіль, яким керував місцевий житель. В багажнику знаходилась 140 штук свіжовиловлених лящів та мішок з полімерного матеріалу з забороненими знаряддями лову – рибацькими сітками, огляд яких засвідчив факт недавнього незаконного рибного промислу.

Про це повідомляє прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури.

Унаслідок протиправних дій навколишньому природному середовищу були заподіяні матеріальні збитки на суму близько 24 тис. грн.

Відомості про вчинений злочин, передбачений ч. 1 ст. 249 КК України – незаконне зайняття рибним добувним промислом, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою.

Процесуальним керівником погоджено клопотання слідчого про накладення арешту на виловлену рибу, а рибацькі сітки направлено для проведення іхтіологічного дослідження.

У ході досудового розслідування вживаються заходи до відшкодування завданої державі шкоди в сумі близько 24 тис. грн.

Тепер нічного браконьєра очікує суд і можлива міра покарання у вигляді позбавлення волі на строк аж до трьох років.

Відповідно до ст. 100 КПК України питання про спеціальну конфіскацію автомобіля, який використовувався для вчинення злочину, буде вирішено при ухваленні судового рішення.

Поділитись

Коментарі

Вгору