Черкаські автобуси здійснили автопробіг містами Росії та Казахстану

24 квітня 2014, 17:25

ТОВ «Український Автобус» завершило перший етап автопробігу по території Російської Федерації та Казахстану міського автобуса «АТАМАН» А092G6 з двигуном на альтернативному паливі - метані. Загалом планується презентація автобуса більш ніж в 15 містах Російської Федерації та Казахстану, - інформує "Діловий регіон" з посиланням на AUTO-Consulting.

Автобуси виробництва АТ «Черкаський автобус» з дизельним двигуном ISUZU добре відомі на території РФ і країн СНД і вже непогано зарекомендували себе на міських і приміських маршрутах.

Наразі завершився перший етап автопробігу та проведено презентації в Москві, Санкт-Петербурзі, та Брянську. Виявили інтерес і взяли участь: представники адміністрацій міст, перевізники, лізингові компанії та фахівці у сфері газозаправних комплексів.

У першу чергу зацікавила потенційних покупців агрегатна база автобуса - газовий двигун 4HV1 ISUZU, що працює на природному газі метан, обсяг якого - 4,57 л і потужність - 130 л/с.

Унікальність цього двигуна полягає у вкрай низькому викиді шкідливих речовин і низькою витратою палива.

Машини з цим силовим агрегатом є лідером продажів в Японії. Такий двигун володіє найбільшою потужністю, зберігаючи при цьому чудову економію палива.

У планах підприємства найближчим часом - випробування газового автобуса «АТАМАН» А 092G7 із збільшеним запасом ходу.

Поділитись

Коментарі

Вгору