У Черкаси повернулися тітушки?

26 жовтня 2014, 11:56

695325

Групу "тітушок", що брали участь у розгоні мітингів у Черкасах за часів Майдану, виявили жителі міста у день виборів. Про це повідомив депутат Уманської міської ради Максим Поляков на своїй сторінці в мережі "Фейсбук", пише ВІККА.

За його словами, вранці 26 жовтня черкащани зателефонували в "Самооборону Майдану" та повідомили, що в кафе "Ретро" по вулиці Кірова зібралися "попити пива" близько 40 молодиків кримінальної зовнішності.

Принаймні вісім із них добре знайомі черкащанам як учасники провокацій та розгонів акцій протестів минулого року. Представники "Самооборони", які напередодні виборів пообіцяли слідкувати за волевиявленням громадян та попереджати про можливі порушення, негайно викликали міліцію. Правоохоронці, прибувши до кафе, перевірили у підозрілої групи документи та взяли її на контроль. Ми й далі продовжуватимемо відстежувати ситуацію з виборами, аби не допустити будь-яких порушень, - зазначив політик.

Між тим, колишній керівник "Автомайдану-Черкаси" Віталій Короткошей повідомив, що вночі надійшла інформація, що біля Будинку природи, невідомі в камуфляжній формі затримують і "пакують" людей з автобусів. Як виявилося, це черкаські правоохоронці. Працівники правохоронніх органів пояснили, що затримали автобуси зі скупщиками голосів, люди в автобусах запевняють, що їхали спостерігачами.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору