У Черкаський район переїхали два будинки сімейного типу з Дніпропетровщини і Донеччини

15 вересня 2022, 16:42

У Черкаському районі з’явились ще два дитячі будинки сімейного типу. Вони евакуювались для проживання на відносно спокійній території з Дніпропетровської та Донецької областей.

Про це повідомила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Родини оселились у Червоній Слободі та Думанцях.

Депутат місцевої ради Сергій Кукушкін допоміг з житлом та його облаштуванням для однієї з родин, яка знайшла свій прихисток у Леськівській громаді.

Інша родина певний час проживала на Західній Україні, потім вирішили переїхати поближче до центрального регіону нашої держави. Певний час проживали у місті Черкаси. Натепер дитячий будинок сімейного типу розташувався у Червоній Слободі. Для комфортного проживання родина мала потребу у ліжку для дитини. Питання вдалося вирішити спільно з головою Червонослобідської громади Олександром Литвиненком.

"Маючи таку нагоду, привезли родинам продукти харчування, засоби особистої гігієни та різні смаколики. Усі дітки продовжують навчатися у своїх навчальних закладах дистанційно та творчо розвиваються. Вони з острахом згадують страшні події, від яких вимушені були втікати, та все ж сподіваються повернутися до рідних домівок", - додала Бандурко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору