У черкаських міндоходівців – кадрові ротації

18 квітня 2014, 13:56

 

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 14 квітня 2014 року №901-о, виконання обов’язків заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області покладено, у зв’язку з службовою необхідністю, на полковника податкової міліції Юхимчука Валерія Миколайовича, заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області.

Валерій Юхимчук народився 4 серпня 1968 року у с. Лащова, Тальнівського району Черкаської області. Має дві вищі освіти: у 1994 році закінчив Черкаський інженерно-технологічний інститут, у 2000 році – Національну академію МВС України. В органах податкової міліції працює з 1996 року.

Наразі призначено 16 нових керівників слідчих територіальних управлінь фінансових розслідувань Міндоходів.

Про це заявив заступник Міністра доходів і зборів України Володимир Хоменко під час наради в Міндоходів.

Нових керівників слідчих підрозділів призначено у Волинській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Луганській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору