У черкаських лікарнях у пацієнтів просять… клей та лампочки

10 березня 2017, 14:23

Facebook / Igor Mouller

Перш ніж лягли до лікарні, пацієнту потрібно принести папір, мило, лампочки та клей. Такому переліку господарчих товарів дивується черкащанин Ігор Муллер. Натомість головний медик міста Олег Стадник пояснює: на все не вистачає коштів, пише vikka.ua.

"Теща на "техогляд" у Другу міську збирається лягати. Дали їй ось такий список "потрібних" речей. З собою треба принести. Щоб краще лікували? Каже, що подружка в Першій міській недавно такий же отримала. Мені якось за черкаську медицину ніяково стало", – написав Ігор Муллер у Facebook.

"Розмір медичної субвенції з державного бюджету абсолютно не забезпечує потреби бюджету галузі охорони здоров’я міста. Додатково до державної субвенції депутати додали майже 40 млн на енергоносії та 40 млн на зарплату медикам. Незабезпеченою залишилось 30 млн на зарплату до кінця року та на 10% зменшено поточні видатки рівня минулого року (миючі засоби, канцвироби та ін.). Додайте сюди індекс інфляції, і побачите, що на поточні видатки асигнування зменшились відсотків на 30. Шановні пацієнти, ви ходите на лікування до людей, які не будуть мати зарплати до кінця року. Натомість цей дефіцит спрямовано на різні невідкладні заходи у лікарні – ліки, прання, вивіз сміття, наркотики, засоби для наркозу тощо. Це те, що вам не продадуть і ви не купите. Ось така арифметика", – пояснює головний медик міста.

Коментарі

сергей сказав:

СЛАВА УКРАИНЕ

Вгору