У черкаському сквері вандали розтрощили 24 ліхтарі

22 лютого 2016, 13:38

imageМіський голова Анатолій Бондаренко запропонував передбачити в Програмі соціально-економічного та культурного розвитку м. Черкаси придбання камер відеоспостереження з виведенням даних на пульт поліції. Поштовхом до такого кроку стали регулярні повідомлення про вандалізм у черкаських парках і скверах.

Як розповів сьогодні під час оперативної наради в міськвиконкомі директор комунального підприємства «Міськсвітло» Віталій Терьохін, у сквері «Надія», що в Південно-Західному районі міста, на минулому тижні невідомі розтрощили 24 ліхтарі.

За його словами, у грудні 2014-ого року, там пошкодили 42 ліхтарі, торік – ще шість. Сума збитків, завданих підприємству за зазначений період часу, тільки по цьому скверу, склала близько 50 тисяч гривень.

– За всіма фактам пошкодження ліхтарів були написані відповідні заяви в поліцію. Проте, чи встановлені винні в скоєному особи, нам інформація не надавалася, – каже Віталій Олександрович. – Загалом же проблема пошкодження вуличного освітлення, особливо в парках і свекрах, надзвичайно актуальна. Для прикладу, неподалік цього місця – Алея Путейка, там теж регулярно трапляються такі випадки.

Загалом же за останні півтора року вандали своїми діями по всіх парках міста завдали збитків на суму близько 300 тисяч гривень.

За інформацією прес-служби Черкаської міьскради

Поділитись

Коментарі

Вгору