У Черкаському музеї – новий керівник

21 березня 2017, 11:23

Ірина Василівна Собко обрана новим очільником комунального закладу «Черкаський обласний краєзнавчий музей» Черкаської обласної ради. Про це інформує «Прочерк» із посиланням на Управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Конкурс відбувся 17 березня повторно. Нині ж участь в конкурсі брало 4 осіб: Алла Кушнір, Сергій Ганницький, Назар Лавріненко та власне Ірина Собко, яка й перемогла шляхом таємного голосування.

Працює переможниця вже 13 років завідувачем науково-методичного відділу цього ж музею.

Тепер їй слід очікувати на рішення сесії облради, яким Собко і буде затверджена на посаду зі строком на 5 років.

– Усі кандидати були гідними. І в нас стояло непросте завдання відібрати кваліфікованого директора, щоб в майбутньому музей був взірцем в Україні! – зазначив голова конкурсної комісії, начальник управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Олег Островський. – Я ставлю до нинішньої керівниці та інших керівників закладів культури насамперед такі вимоги: патріотизм, професіоналізм, порядність.

Він зазначив, що проситиме облраду цьогоріч допомогти обласному краєзнавчому музею фінансово, бо потребу є у ремонті фасаду, а також необхідно встановлювати підсвітку.

Вгору