Черкаські волонтери на Полтавщині потрапили під поліцейську перевірку

21 березня 2017, 11:45

Групу черкаських волонтерів, які повезли допомогу в зону АТО, зупинила поліція на одному зі стаціонарних постів у Полтавській області. Поліцейські почали оглядати автомобіль та фіксувати документи. Про це повідомляє "ВІККА" із посиланням на сторінку черкаської волонтерки і військового капелана Лариси Когут у "Фейсбуці".

- Три роки їздимо, ще такого не було, щоб почалися перевірки з Кобеляк Полтавької області. Причину зупинки не пояснюють, запрошують в будку ДПС, перевіряють і записують всі документи – і особисті, і на машину, яка на волонтерських номерах, а у мене офіційне капеланське відрядження, – повідомила вона.

Лариса Когут додає: поліцейські почали фотографувати їхню машину та повідомили, що їм надійшов наказ "зупиняти і перевіряти волонтерів".

Водночас керівник прес-служби УМВС у Полтавській області Юрій Сулаєв у коментарі vikka.ua спростував інформацію про пильну увагу полтавської поліції безпосередньо до волонтерів. Він пояснив, що в області наразі проводиться територіальне відпрацювання у зв’язку зі збільшенням кількості незаконних заволодінь транспортними засобами.

Він додав, що звичайним водіям, в тому числі й волонтерам, якщо ті не порушують закон, боятися не варто.

- Це превентивні заходи, передбачені Законом України "Про Національну поліцію". І поки що ця робота продовжується. Наразі поліція контролює усі в’їзди-виїзди на територію Полтавщини, – додав керівник прес-служби ГУ НП області.

 

Вгору