У Черкаському музеї можна стати візантійським воїном або первісним дикуном

25 серпня 2017, 23:19

У середньовічному спорядженні, зі зброєю та в національних костюмах наразі така можливість сфотографуватись відвідувачам є  у Черкаському обласному краєзнавчому музеї. Упродовж декількох тижнів тут для відвідувачів діятимуть фотозони. Всі охочі можуть не просто подивитися на експонати, а і доторкнутися ба, навіть, приміряти, пише "Рось".

Дев’ятирічний Любомир Третяков приміряє давньоруські обладунки. 15-ти кілограмовий костюм для нього зовсім не важкий. Прийшли приміряти костюми і дорослі. Валентина – завжди мріяла відчути себе воїном.
А Соломія Третякова – костюмами не зацікавилась. Її захопили глечики та півники-сопілки. Можна також покрасуватися і в національному одязі. А працівники музею навчать як правильно пов’язувати хустку.\

Усі речі для фотосесії – ідентичні справжнім, а український одяг працівники принесли власний, щоб не попсувати музейні експонати. Цією акцією музейники прагнуть зробити історію ближчою до черкащан.
Уже невдовзі у Краєзнавчому музеї черкасців навчатимуть плести ряднини на справжньому ткацькому верстаті. Також планують організувати і майстер-класи з ліплення глечиків

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору