У черкаському дитсадку “задощило” зі стелі (відео)

13 червня 2015, 20:42

У одному з черкаських дитсадків задощила стеля. Там як не опади, так  потоп, кажуть вихователі. Із дірявого даху заливає цілий поверх. Дітей звідти довелося відселити. Бо від води там постійно замикає проводку, інформує vikka.ua.

Вже три роки у 78-му садку дощить стеля. Дійшло до того, каже завідувачка, що законсервували цілий поверх. А ця група ще рік тому була показовою. Тепер, переповідає пані Ірина, тут суцільна загроза.

Ірина Борисова, завідувачка дитсадка №78: "Відповідно до санітарних норм, це дуже критично. Тут є грибок. Грибок, якщо нічого з ним не робити, він може принести шкоду нашому найдорожчому – це нашим діткам. Тому я вважаю, що ця ситуація критична"

Не можуть дати ради такому дитсадковому руйнуванню й батьки. У цю групу, каже Юлія, вони вклали чимало коштів. Вона чи не єдина, де замінили абсолютно усі вікна та зробили капремонт. Утім, привести сюди дітей батьки не можуть.

Юлія Писаренко, мама: "У групі все гарно, діткам є де гратися, чудові іграшки, навіть акваріум є. Тепло затишно. Але ця проблема, яка утворилася, вона може призвести до того, що наші дітки залишаться на вулиці"

Полатати дах профільний департамент просили ще 2012-го, каже Наталія. Утім, досі лагодити покрівлю ніхто не поспішає. Тим  часом садок, скаржиться жінка, руйнується на очах.

Наталія Каракань, мама: "Неодноразово зверталася в різні інстанції для того, щоб щось зробити, щоб здвинути цей процес ремонту. Гроші нібито виділені але вони десь зависли і що нам робити, чекати до першого вересня – ми просто розгублені".

У профільному управлінні переконують: кошти на ремонт даху виділили. Тепер працюють над кошторисом та готують документацію. Реанімування садочка обіцяють розпочати вже цього літа.

Руслан Плакущий, начальник групи централізованого господарського обслуговування Департаменту освіти та гуманітарної політики: "Виділено двісті тисяч гривень. На даний час проектно-кошторисна документація виготовляється. Думаю, у найближчий час - це в термін до одного місяця, договір буде підписано та роботи будуть розпочаті".

У такі обіцянки владців батьки та вихователі вірити не поспішають. Сподіваються лише, що тепер їхню проблему не відкладуть у довгий ящик. А ремонтні роботи цьогоріч таки розпочнуться. Інакше – діти лишаться без даху над головою.

Поділитись

Коментарі

Вгору