Звільнені з військової строкової служби черкаські бійці отримуватимуть виплати

13 червня 2015, 19:28

1

Виплата передбачена постановою Кабінету Міністрів від 8 квітня 2015 року № 185 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби».

Про це інформують в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

– Відповідно до положень постанови, військовослужбовці, звільнені з військової строкової служби, незалежно від того, де вони її проходили, після повернення додому отримують матеріальну допомогу від держави. Виплата матеріальної допомоги здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, – повідомив начальник управління Сергій Чубань. – Особам, котрі до призову не працювали, допомога виплачуватиметься у розмірі мінімальної заробітної плати (на час призову), тим, хто мав роботу, – у розмірі середньомісячної заробітної плати на тому підприємстві, де вони працювали (відповідно, теж на час призову).

Ця робота проводитиметься спільно з Черкаським об’єднаним міським військовим комісаріатом, оскільки підставою для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям буде саме його подання, повідомляють на сайті Черкаської райдержадміністрації.

– До військкомату потрібно подати довідку з місця роботи про отримувану середню заробітну плату, копію трудової книжки, завірену за останнім місцем роботи та заяву отримувача про перерахування коштів на відповідний рахунок у банку(копію карти реквізитів або договору з банком), – роз’яснює Сергій Чубань.

Черкаський об’єднаний міський військовий комісаріат протягом 15 днів з дати взяття особи на військовий облік звертається до органу соціального захисту населення з поданням про виплату матеріальної допомоги за формою, до якого додаються подані заявником документи.

За детальнішою інформацією військовослужбовцям пропонують звертатись в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за такими телефонами: 64-34-98, 64-74-97.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору