“Ми такого ще не робили”: у драмтеатрі презентують черкащанам прем’єру “Носороги”

11 листопада 2022, 14:29

Фото: Про все

У Черкаському драмтеатрі відбулася пресконференція з нагоди прем'єри вистави за п'єсою відомого абсурдиста, француза румунського походження Ежена Йонеско "Носороги". Це доволі незвична вистава для театру, тому творча команда розповіла про підготовку до неї.

Головний режисер Станіслав Садаклієв розповів, що роботу над цією виставою розпочали ще влітку та продовжили після відпустки.

- Цей матеріал досить глибокий та обширний. Він надактуальний сьогодні. Ми зробимо якомога більше метафор та алегорій, щоб у глядача вмикалася уява. Це незвична вистава для нас, ми такого ще не робили. Але я намагаюся давати театру щось нове, кидати собі і нам всім виклики. І в цьому буде розвиток. Хоч це і ризик, але але якщо боятися, то ми ніколи нічого нового не зробимо. Ми готові до того, що комусь із глядачів не "зайде". Але дехто скаже "вау" і ми сподіваємося, що таких буде більшість. Глядач теж має бути готовий до таких вистав. Тому ми максимально даємо інформації про наш репертуар, щоб глядачі на свій смак обирали те, що їм сподобається, - говорить режисер.

Для вистави уже підготували оформлення сцени та костюми для акторів. Також поставили хореографію.

Як зазначив хореограф Руслан Лисінський, пластика в акторів буде не дуже складна, але незвичайна.

- Є такі моменти, які будуть незрозумілі і для акторів, і для глядачів. Але вони між собою зв'язані та будують цілісну картину, - додав хореограф.

Фото зі сторінки Черкаського драмтеатру у фейсбуці

Прем'єри заплановані на 20 та 27 листопада у Черкаському драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

- Ми дуже сподіваємося, що глядачам це буде цікаво і що вони будуть готові до наших експериментів. Тому ми запрошуємо всіх, щоб ми разом розібралися в цьому театрі абсурду. Бо багато того, що в нас зараз відбувається, можна назвати абсурдом. Але ми якось всі адаптувалися до цього і кожен робить свою справу. І я думаю, що перші хвилин 15 глядачі також будуть адаптовуватися до вистави. Але вона буде динамічна, це трагікомедія. Тобто будуть і комічні моменти, і трагічні. Буде цікаво, тому приходьте, - зазначає Станіслав Садаклієв.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору