У «Черкаському Дніпрі» розказали, скільки заробляють футболісти

21 серпня 2017, 20:12

Головний тренер "Черкаського Дніпра" Олександр Кирилюк на прес-конференції розповів про те, в яких умовах тренується команда, яка має серйозні фінансові труднощі, повідомляє "Прочерк".

За словами Олександра Кирилюка, проблеми почались із тих пір, як Володимир Лашкул склав повноваження Президента клубу. Однак, в адміністрації клубу зазначають, з тих пір Лашкул не припиняє фінансувати клуб – за три місяці він дав на потреби клубу 1,5 млн. грн.

Як зазначив Олександр Кирилюк, без урахування Володимира Григоровича, клуб залишився фактично без підтримки.

- Ми з труднощами сформували команду. Це здебільшого хлопці, які грали у чемпіонаті серед 19-річних. Ви самі розумієте, що різниця між чемпіонатом Першої ліги серед 19-річних і дорослим чемпіонатом досить велика. Але завдяки цим хлопцям ми зберегли команду, - наголосив Олександр Кирилюк.

Серед проблем, з якими стикається команда, за словами головного тренера, є навіть харчування та проживання футболістів.

- Є проблеми з тренувальними полями, яких фактично нема, є проблеми з харчуванням, якого фактично немає. Ми збираємось за дві години до матчу, бо не можемо утримувати футболістів. На ті гроші, які вони зараз заробляють, вони не можуть себе забезпечувати, - розповідає головний тренер.

Генеральний директор ТОВ ФК "Черкаський Дніпро" Сергій Богуславець розповів, що зарплати футболістів тримаються на рівні 5 тисяч гривень. А кожна домашня гра обходиться клубу в 14 тисяч грн., хоча зараз на рахунку клубу лише 6 тисяч гривень.

Вгору