У Черкаській ТЕЦ звітують про активну підготовкудо нового опалювального сезону

11 липня 2023, 09:30

На Черкаській ТЕЦ ретельно готуються до осінньо-зимового сезону 2023-2024 років. У межах затвердженої ремонтної програми, на станції нині проводиться комплекс ремонтно-відновлювальних і налагоджувальних робіт на основному та допоміжному енергетичному устаткуванні.

Згідно затверджених графіків, спеціалісти вже завершили поточний ремонт парових котлів станційних №5 та №9. Наразі фахівці виконують капітальні ремонтно-відновлювальні роботи на котлі №7. У процесі проведення поточного ремонту перебуває котел №8. До початку опалювального сезону також заплановано здійснити капітальний ремонт парового котла №6.

Для надійного виробництва та постачання тепла до будинків містян, спеціалісти ТЕЦ виконали поточний ремонт турбоагрегату №3 та здійснюють нині капітальний ремонт турбіни №5.

Щоб наступний опалювальний сезон розпочався вчасно та в подальшому пройшов безаварійно, фахівці проводять гідравлічні випробування, перевіряючи теплову мережу на міцність і щільність. Під час гідровипробувань ретельно обстежують мережу та замінюють найбільш зношені ділянки трубопроводу на нові.

– Завдяки проведеним ремонтам продовжиться термін експлуатації основного енергетичного обладнання станції та підвищиться надійність, ефективність й екологічність його роботи, – пояснює директор Черкаської ТЕЦ Сергій Куриленко.

За інформацією пресслужби Черкаської ТЕЦ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкащани просять перевірити підприємство, яким керує Карась

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору