У Черкаській ТЕЦ кажуть, що підготовка до опалювального сезону – на завершальному етапі

11 жовтня 2022, 19:24

Фото тематичне

Черкаська ТЕЦ повідомляє, що підготовка підприємства до опалювального періоду 2022-2023 перебуває на завершальному етапі.

Проте, для своєчасного увімкнення опалення, окрім підготовки станційного енергетичного устаткування та зовнішніх теплових мереж, ретельної підготовки потребують також і внутрішньобудинкові системи.

На сьогодні по зоні теплопостачання ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» майже повністю підготували будівлі та отримали акти готовності до опалювального сезону бюджетні організації та установи (школи, дитячі садки, медзаклади тощо). Не повністю готові до включення опалення будинки житлового фонду.

Адміністрація підприємства звертається до споживачів теплової енергії та балансоутримувачів будинків (ОСББ, ЖБК) - задля вчасного включення опалення необхідно терміново завершити заходи з підготовки технічного стану внутрішньобудинкової мережі та отримати акт готовності до опалювального сезону.

У ТЕЦ наголошують, що підготовка житлових будівель до опалювального сезону є одним із найважливіших заходів задля забезпечення надійного та безперебійного теплопостачання в осінньо-зимовий період.

Відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, балансоутримувач чи інша організація, що здійснює управління житловим фондом, зобов’язана здійснити підготовку будинків до опалювального сезону та отримати акт готовності.

Нагадаємо, раніше очільник ОВА Ігор Табурець говорив, що Черкащини готова до роботи в осінньо-зимовий період на 99%. А директор "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась зазначив, що опалювальний сезон цього року розпочнеться після трьох днів середньодобової температури, яка становитиме 8 градусів і менше.

За інформацією пресслужби Черкаської ТЕЦ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору