У Черкаській міськраді розповіли, як пройшли перші дні впровадження електронної оплати за проїзд

04 липня 2022, 16:58

Із 1 липня у черкаських тролейбусах запрацювала електронна оплата за проїзд. Пасажири поступово освоюють нові сучасні способи оплати і навчаються купувати електронні квитки. Лише за перший день пройшло 3200 оплат за проїзд, таким чином було сплачено 32 тисячі гривень.

У Черкасах обладнано валідаторами більше 80 тролейбусів, щодня на лінію виходить 50. Решта – це резерв.

- Наразі йде процес налаштування і налагодження системи, інколи трапляються певні збої. Зокрема, в застарілих одиницях рухомого складу. Для таких випадків у тролейбусах будуть розміщені номери телефонів гарячої лінії, на які оперативно можна буде повідомляти про збій під час електронної оплати за проїзд. Крім того, у транспорті працюють контролери, основним завданням яких на даному етапі є інформування і роз'яснення щодо безготівкової оплати за проїзд, - зазначає начальник управління транспорту Віталій Москаленко.

Нагадаємо, оплатити за проїзд у тролейбусі у Черкасах можна такими способами:
- карткою будь-якого банку, телефоном чи смарт-годинником, які підтримують технологію безконтактної оплати;
- придбати одноразові квитки в мережі платіжних терміналів (McLaut).

Незабаром заплатити у електротранспорті також можна буде за допомогою мобільного додатку SmartTicket.City, який найближчим часом буде доступний для завантаження.

- Наголошую, що проїзд для усіх пільгових категорій громадян залишається безкоштовним. Це, наприклад, персіонери та усі інші люди, які мають такі пільги згідно з чинним законодавством, а також ті, яким це право надала Черкаська міська рада. А саме: учні шкіл, ПТУ, студенти вищіх навчальних закладів, соціальні працівники «Територіального центру надання соціальних послуг м.Черкаси» та «Черкаського міського центру соціальних служб», медичні працівники міських комунальних закладів охорони здоров'я. Зауважу, що підставою для надання пільги на проїзд є наявність відповідного документу: пенсійного посвідчення, учнівського квитка тощо, який необхідно буде пред`явити контролеру, - зазначає Віталій Москаленко.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Тоня :

Вообще-то, правильно было бы оставить и оплату наличкой! Не у всех есть диджитализация!!!

ВС :

Якщо прибрали кондукторів, зекономивши на цьому серйозні суми грошей, то чи варто взагалі було піднімати вартість проїзду? До того ж, не на 5-10%, а одразу 2.5 рази.

Вгору